Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
статьи [9]
Интересные статьи, найденные на просторах интернета.
погода
Яндекс.Погода
статистика
Главная » Статьи » статьи

правила вывоза собак за границу
Правила, які застосовуються для перевезення собак, котів та тхорів між державами–членами Європейського Співтовариства були уніфіковані. Ця європейська регламентація (Постанова 998/2003/СЕ) вступила в дію з 1 жовтня 2004 року. Починаючи з цієї дати будь–який собака, кіт або тхір, що перетинають кордони Європейського Співтовариства, повинні дотримуватися певних вимог.
Загальний список необхідних документів для вивозу собак, котів та тхорів за кордон

1. Електронна ідентифікація. Вживлений під шкіру тварини мікрочіп повинен відповідати стандарту ISO 11784, ISO11785.
2. Ветеринарний паспорт міжнародного зразка (фото тварини, якщо вона досягла 1 року).
3. Вакцинація проти сказу. Лікар ветеринарної медицини робить відмітку у ветеринарному паспорті (назва вакцини *, підпис, печатка, дата) після перевірки ідентифікації тварини. Термін дії вакцинації залежить від використаної вакцини і не може перевищувати 1 рік. Вакцинація повинна бути проведена тваринам віком від 3 місяців і не пізніше ніж за 1 місяць до виїзду. Особа, яка бажає провезти з собою тварину віком до) 3 місяців, повинна перед цим довідатися у країні в'їзду, чи дозволено це в цій країні.
3.1. Бажано мати вакцинацію проти чуми, ПВЕ, лептоспірозу, гепатиту, АВІ, параінфлюєнці, дерматомікозів та ін.. Лікар ветеринарної медицини робить відмітку у ветеринарному паспорті (назва вакцини *, підпис, печатка, дата)
4. Форма № 1 вет. Форма видається лікарем ветеринарної медицини не раніше ніж за 3 дні до виїзду тварини за кордон.
5. Довідка про аналіз крові на титрування антитіл вимагається між 4 та 12 місяцем після вакцинації проти сказу. Вивчення взятої на аналіз крові повинно проводитися в акредитованій лабораторії **, а вміст нейтралізуючих антитіл повинен становити не менш ніж 0,5 МЕ/мл.
6. Дегельмінтизація та обробка тварини проти ектопаразитів *, про що свідчать відмітки лікаря ветеринарної медицини у ветеринарному паспорті. Лікування від глистів та кліщів, повинно бути проведене між 48 та 24 годинами до від'їзду.
7. Довідка про племінну цінність тварини, з виказанням її оціночної вартості.
8. Ліцензований контейнер для транспортування тварини, який надійно замикається.
9. Сертифікат імпорту, збірна інформація про зазначене вище. Заповнюється перед транспортуванням та погоджується зі зустрічаючою стороною, після чого дається згода на ввіз тварини до Євросоюзу, Японії чі США (В останній час частіше требують).
* Вакцина проти сказу, антигельмінтик та ектопаразитарний препарат повинні відповідати вимогам країни в'їзду.
** Список лабораторій, схвалених Європейським Союзом може бути перевірений за такою адресою в Інтернеті: Labs/Laboratoires
Категория: статьи | Добавил: santina (07.04.2011)
Просмотров: 811 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
ТОЧНЕЕ НЕ СКАЖЕШЬ
Друзья сайта
форум ризеншнауцеров
Copyright MyCorp © 2024 Конструктор сайтов - uCoz